


4 870 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Військова, історична |
| Матеріал | Бронза |
| Колір | Різні кольори |
| Подарункова упаковка | Так |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага виробу | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |