| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Німеччина |
| Форма вази | Циліндр |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Матеріал | Порцеляна |
| Колір | Білий |
| Висота вази | 230 мм |
| Діаметр вази | 105 мм |
| Ширина вази | 105 мм |
| Глибина вази | 105 мм |
| Діаметр підстави | 110 мм |
| Діаметр горловини | 105 мм |
| Стан | Новий |